džíny levis,dámské šaty,pánské kalhoty,mikiny nike,bundy adidas Shop Now

Měna:

Prohlášení o ochraně osobních dat

Ochrana osobních údajů Informace, které shromažďujeme, jsou vaše jméno, fakturační a dodací adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, e-mailové adresy odkazů a informace o kreditní kartě. Data jsou uložena v zabezpečené databázi a přístupná pouze prostřednictvím webmastera s osobními kódovanými informacemi. Pokud chcete, aby informace byly opraveny nebo odstraněny, můžete nám kdykoli zaslat e-mailem a dejte nám vědět, co byste chtěli. Všechny požadavky jsou dokončeny včas a potvrzení je odesláno na váš e-mail, jakmile splníme Vaši žádost.
Naše zásady ochrany osobních údajů jsou přísné a vždy dodržovány. Můžete si být jisti, že veškeré informace poskytnuté na našich stránkách zůstávají navždy důvěrné. Tím, že vás informujeme o našich zásadách, prosazujeme důvěru a důvěru všem, kteří poskytují informace, ať už se jedná o nákup nebo žádost o konkrétní informace ao registraci.
Při zadávání objednávky nebo jiné žádosti použijeme pouze informace, které nám o sobě poskytneme, abychom vyhověli požadavku na vaše uspokojení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou případů, kdy je tato žádost dokončena. Stejně jako informace, které poskytnete o někoho jiném, ukládáme pouze při odeslání objednávky a potvrzení doručení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou rozsahu, který je nezbytný k provedení objednávky.
Můžete požádat o odstranění nebo odstranění všech informací o vás. Chcete-li chránit vaše soukromí a bezpečnost, přijmeme přiměřené kroky k ověření vaší identity předtím, než udělíte přístup nebo opravíte.
K odpovědi na e-mail, který obdržíme, použijeme e-mailové adresy. Tyto adresy nejsou používány k jinému účelu a nejsou sdíleny s externími stranami. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu, udrželi správnost údajů a zajistili správné používání informací, zavedli jsme fyzické, elektronické a řídící postupy, abychom zabezpečili a zajistili informace, které shromažďujeme online.
zpět