džíny levis,dámské šaty,pánské kalhoty,mikiny nike,bundy adidas Shop Now

Měna:

Jak nakupovat

1. Vraťte se 1. Umožňujeme pouze kompletní vrácení peněz za položky, které způsobují problémy. 2. Pokud vrácený balík neobsahuje veškeré příslušenství a součásti, které byly dodány, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou vyžadovat pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", budou náklady na doručení odečteny z celkové ceny produktu.
2. Výměny
Budeme přijímat výměny pro jinou velikost nebo barvu do 30 dnů od data původního odeslání objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich členů týmu vám pomůže. Chcete-li si vyměnit předměty do jiného stylu, musíte vrátit své položky za vrácení peněz (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.
Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.
Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, budete odpovědní za vrácení poštovného a za přepravní a manipulační náklady na zaslání vyměněných zásilek zpátky k vám. Doporučujeme vám přidat sledování a pojištění při odesílání zásilek k nám pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.
zpět